TOP online casino

Mobilya

Lansmana Özel

Porio Köşe Takımı

Rahatlık, samimiyet ve keyif olgularıyla şekillenen Porio Köşe Takımı’nda, organik çizgiler ile konfor bir araya getirildi. İnce kol ve yüksek ayak tasarımı ile Retro etkisini evinize taşıyor. Zenginleşen çağdaş bir dekorasyon deneyimini Porio Köşe Takımı ile birlikte evinizde hissedeceksiniz.

Victory Koltuk Takımı

Tasarım ve kumaş seçenekleri ile şıklığı vurgulayan Victory Koltuk Takımı soft sünger yapısı ile rahatlık ve konforu oturma odalarına taşıyor. İstenildiğinde kolayca yatağa dönüşebilen fonksiyonu ile dar alanlarda çok yönlü kullanım avantajı sağlarken, yüksek ayak yapısı ile sadeliği modernlikle buluşturuyor.

Viena Koltuk Takımı

Ceviz renk yüzeyi ile sıcak bir duruş yakalayan Viena Koltuk Takımı, trend gri kombini ile evlerinizde stilize bir atmosfer yaratıyor. Spor şıklığını evlerinize yansıtan Viena Koltuk Takımı, oturumunda kullanılan soft sünger ile ekstra konfor sağlarken 3’lü ve 2’li koltuklarında takla atan sırt mekanizması ile fonksiyonelliği oturma odalarınıza taşıyor. Tasarımında kullanılan yüksek ayak yapısı ile temizliği kolaylaştırıyor.

Lidya Koltuk Takımı

Geniş oturum alanı ile konfora davet eden Lidya Koltuk Takımı, koleksiyona özel Pocket Comfort System ile yaşam alanlarına ekstra rahatlık ve dayanıklılık katıyor, Mobilya. Takıma özel balık sırtı kumaşı, temizliği kolaylaştıran yüksek ayak yapısı, yatak olabilme özelliği, Mobilya, renk seçenekleri, Mobilya, minderli ve mindersiz sırt alternatifleri ile kendi tarzını yansıtmak isteyenlere özel seçenekler sunan Lidya Koltuk Takımı, doğal şıklığı ile evlere etkileyici bir atmosfer katıyor.

Viena Tv Ünitesi

Ceviz renk yüzeyi ile sıcak bir duruş yakalayan Viena Tv Ünitesi, Mobilya, trend gri kombini ile oturma odalarınızda stilize bir atmosfer yaratıyor. Yalın tasarımı taçlandıran gold, deri detaylı kulplar ve dekoratif aynalarla yaşam alanlarınıza şıklıkla birlikte zarafeti sunarken seyir zevkini ise taçlandırıyor.

Viena Yemek Odası Takımı

Ceviz renk yüzeyi ile sıcak bir duruş yakalayan Viena Yemek Odası Takımı, trend gri kombini ile evlerinizde stilize bir atmosfer yaratıyor, Mobilya. Yalın tasarımı taçlandıran gold, deri detaylı kulplar ve dekoratif aynalarla yaşam alanlarınıza şıklıkla birlikte zarafeti de sunuyor.

Viena Yatak Odası Takımı

Ceviz renk yüzeyi ile sıcak bir duruş yakalayan Viena Yatak Odası Takımı, trend gri kombini ile yatak odalarınızda stilize bir atmosfer yaratıyor, Mobilya. Yalın tasarımı taçlandıran gold, Mobilya, deri detaylı kulplar ve dekoratif aynalarla yaşam alanlarınıza şıklıkla birlikte zarafeti de sunuyor.

Giona Koltuk Takımı

Nubuk ve ketenin doku zenginliğini evinize taşıyan Giona Koltuk Takımı ile konfor ve şıklık bir araya getirildi. Dayanıklı ve konforlu tasarımının yanında her zaman trend olan kaz ayağı deseni, oturma odanıza spor Mobilya zengin bir görünüm yaratırken yüksek ayak tasarımı ile kolay temizlik imkanı sağlıyor.

Lugano Köşe Takımı

Modern yapısı, zarif çizgileri ile estetik anlayışını yansıtan Lugano Köşe Koltuk Takımı, sınırsız dekorasyon seçeneği ile birlikte hayallerinizin sınırlarını zorluyor, Mobilya. Geniş oturumlu tasarımıyla yaşam alanınızda aradığınız rahatlığı maksimum seviyeye çıkaran Lugano, ergonomik dizaynı ve ara modülde kullanılan USB, kablosuz şarj özelliği ile kesintisiz bir keyif sunuyor. Modüllerinde kullanılan çektirme dikiş detayları ile spor ve lüks tarzı bir arada oturma odalarınızda yansıtmanıza imkan sağlıyor.

Novardy Koltuk Takımı (Relax-Mekanizmalı)

Net çizgilerin ince dokunuşlarla harmanlandığı Novardy Koltuk Takımı özel mekanizmasıyla kendinizi özel hissettirecek mekanlar yaratıyor. Fonksiyonelliği ve konforu elegant bir çizgide birleştiren, minimal detaylarıyla zamansız bir tasarım sunan Novardy Koltuk Takımı; organik, Mobilya, kavisli ve kıvrımlı formlarıyla oturma odalarınızda sakinleştirici bir etki yaratıyor.

Porio Koltuk Takımı (Yataklı - Bazalı)

Rahatlık, samimiyet ve keyif olgularıyla tasarlanan Porio Koltuk Takımı, organik çizgiler ve konforu bir arada sunarken ince kol ve yüksek ayak Mobilya ile Retro etkisini oturma odanıza taşıyor. Çağdaş bir dekorasyon deneyimini evlerinize yansıtan Porio Koltuk Takımı, tasarımında kullanılan yüksek ayak yapısı ile temizliği kolaylaştırıyor, farklı tarz mobilyalarla dekorasyon imkanı sunuyor.

Alia Koltuk Takımı (Yataklı)

Modern tarzını zarif detaylarla zenginleştiren Alia Koltuk Takımı, farklı tarzlardaki kumaş desenlerinin uyumu ile tasarıma çabasız bir zarafet katarken Pocket Yay kullanımının getirdiği ekstra konfor, rahatlığı ön plana çıkarıyor, Mobilya. Yumuşak hatları ve retro tasarımın birleşimi ise oturma odalarınıza keyifli bir ambiyans katmasını sağlıyor. Tasarımda kullanılan yüksek ayak yapısı ile temizliği kolaylaştıran Alia, farklı tarz mobilyalarla dekorasyon imkanı sunuyor.

Giona Yemek Odası

Ahşabın doğal estetiğini antrasit gri ve mat beyaz Mobilya ile kombinleyen Giona Yemek Odası Takımı, fonksiyonel özellikleriyle yaşam alanlarında stilize bir mekan yaratıyor. Dingin ve sofistike görünümüyle yemek odalarına şıklık katarken eskitme gold metal kulpları ve kullanılan masif ayakları ile doğadan ilham alan malzeme harmonisini vurguluyor.

Giona Yatak Odası

Ahşabın doğal estetiğini antrasit gri ve mat beyaz kullanımı ile kombinleyen Giona Yatak Odası Takımı, fonksiyonel özellikleriyle yaşam alanlarında stilize bir mekan yaratıyor. Dingin ve sofistike görünümüyle yaşam alanlarına şıklık katarken eskitme gold metal kulpları ve kullanılan masif ayakları ile doğadan ilham alan malzeme harmonisini vurguluyor.

Giona Tv Ünitesi

Ahşabın doğal estetiğini antrasit gri ve mat beyaz kullanımı ile kombinleyen Giona TV Ünitesi, fonksiyonel özellikleriyle yaşam alanlarında stilize bir mekan yaratıyor. Dingin ve sofistike görünümüyle oturma odalarına şıklık katarken eskitme gold metal kulpları ve kullanılan masif ayakları ile doğadan ilham alan malzeme harmonisini vurguluyor.

Lidya Yatak Odası Takımı

Modern Mobilya zarif detaylarla zenginleştiren Lidya Yatak Odası Takımı, aytaşı mat beyaz Mobilya meşe renginin uyumu ile tasarıma çabasız bir zarafet katıyor, Mobilya. Yalın tasarımına bronz Mobilya ayak ve kulpları ile şıklık Mobilya, Kelebek’e özel köşe bitiş uygulamaları serinin kusursuz işçiliğine dikkat çeken Lidya Yatak Odası Takımı, doğal şıklığı ile yaşam alanlarına etkileyici bir atmosfer katıyor.

Lidya Yemek Odası

Modern tarzını zarif detaylarla zenginleştiren Lidya Yemek Odası Takımı, aytaşı mat beyaz ve meşe renginin uyumu ile tasarıma çabasız bir zarafet katıyor. Yalın tasarımına bronz kaplama ayak ve kulpları ile şıklık katarken, Kelebek’e özel köşe bitiş uygulamaları serinin kusursuz işçiliğine dikkat çeken Lidya Yemek Odası Takımı, Mobilya, doğal şıklığı ile yaşam alanlarına etkileyici bir atmosfer katıyor.

Lidya Tv Ünitesi

Modern tarzını zarif detaylarla zenginleştiren Lidya TV Ünitesi, aytaşı mat beyaz ve meşe renginin uyumu ile tasarıma çabasız bir zarafet katıyor, Mobilya. Yalın tasarımına bronz kaplama ayak ve kulpları ile şıklık katarken, Kelebek’e özel köşe bitiş uygulamaları serinin kusursuz işçiliğine dikkat çeken Lidya TV Ünitesi, doğal şıklığı ile yaşam alanlarına etkileyici bir atmosfer katıyor.

Soho Koltuk Takımı (Yataklı)

Elegant Mobilya, modern ve yalın tasarımla buluşturan Soho Koltuk Takımı, Mobilya, cevizin elegant dokusunu gold detaylar ile birleştirerek lüks şıklığı yaşam alanlarınıza taşıyor. Özel hibrit yapıda tasarlanmış Pocket Yay Sistemi ile yaşam alanlarınıza konfor ve dayanıklılık sunuyor. Zengin kumaş ve kırlent uygulamaları, Mobilya, alternatif renklerdeki özel ayak tasarımı ile göz alıcı mekanlar yaratan Mobilya Koltuk Takımı, 3’lü ve 2’li koltuk seçeneğinde yer alan kolay açılır yatak Mobilya, gündelik hayatı kolaylaştıran fonksiyonel bir Mobilya olarak öne çıkıyor. Yüksek ayak özelliği ile kolay temizlik imkânı sunuyor.

Marien Koltuk Takımı (Yataklı)

Zamansız, modern ve şık, ışığını yansıt! Klasik Chesterfield stiline yeni bir yorum getiren tasarıma sahip Marien Koltuk Takımı, Mobilya, şık ve modernin buluştuğu zamansız bir evler tercih edenlerin favorisi. Şık ve davetkar yaşam alanları yaratmanın yanı sıra fonksiyonelliğe önem verenlere Zerowall yatak mekanizması ile çözümler sunar. Düğme kapitone ve dikey kapitone uygulamaları ile modern klasiği evinize getiren Kelebek mobilya, Marien Koltuk Takımı ile zarafet Mobilya bir şıklık vaat ediyor.

Angelic Koltuk Takımı

Zarif, Doğal ve Konforlu! Yaşam alanlarına huzur getiren Country stilinde Angelic Koltuk Takımı ile konfor ve şıklığı bir arada yaşayacaksınız. Ahşap detayları, geri dönüştürülmüş ipliklerden üretilen berjer kumaşı ve açık orta renk seçenekleri ile doğal evler yaratmak isteyenlerin tercihi, Mobilya. Zamansız tasarımı ile kır ve çiftlik evlerinin sadeliği, Mobilya, modern dünyanın ihtiyaçlarına ve yaşam tarzlarına uyum sağlar.

Norel Yemek Odası Takımı

Açılır ve sabit masa alternatifli Norel Yemek Odası Takımı, koleksiyona özel doğallık Mobilya şıklığı ahşap Mobilya gold metal detaylarla sunar. Açılır masada ahşap, Mobilya, sabit masada gold kaplama metal ayak seçenekleri, sandalye kombinasyonu ile uyumuna özenle seçilmiştir, Mobilya. Yalın ve doğal şıklık arayanlar için özenle hazırlanmış tasarımı, doğanın ilhamı. Doğanın huzurunu yaşam alanınıza taşımak ister misiniz?

Norel Tv Ünitesi

Kapaklarda Kelebek’e özel hazırlanmış Keten Desen’in gold kaplama metaller ile zenginleştirdiği Norel Tv Ünitesi’nde, kapak ve çekmece kullanımı ile fonksiyonellik ön plandadır. 2 farklı Tv Alt Ünite ölçüsü alternatifi ile sunulan tasarım, modül çeşitleri ile kendi koleksiyonunu yaratmak isteyenler için ideal.

Norel Yatak Odası Takımı

Kapaklarda Kelebek’e özel hazırlanmış keten desen, ceviz ve goldun hakimiyetinde huzur dolu Mobilya modern bir yatak odası arayanlar için, Norel Yatak Odası. Sakin renklerin hakimiyetinde 5 Kapılı, 6 Kapılı ve Sürgülü olmak üzere 3 farklı dolap alternatifi ile dolap içi led askılık kullanımıyla oldukça fonksiyoneldir. Estetik görünümün ve doğallığın vurgulandığı sade tasarım, yüksek gold metal ayaklar, özel üretim metal gold kaplama kulplarıyla ahşap Mobilya goldun birleştiği özel bir yatak odası takımıdır. Yatak odasında özel hissetmek isteyenlere.

Soho Yemek Odası Takımı

Çağdaş dekorasyon anlayışının etkileyici detaylar ile bir araya geldiği Soho Yemek Odası, cevizin elegant dokusunu antrasit cam kapaklar ve gold detaylar ile buluşturuyor, Mobilya. Kapak ve cam detaylarında kullanılan desenler, renkler arasında geçişi harmonize ederken, yaşam alanlarında huzurlu ve şık mekanlar yaratıyor.

Soho Tv Ünitesi

Çağdaş dekorasyon anlayışının etkileyici detaylar ile bir araya geldiği Soho TV Ünitesi, cevizin elegant dokusunu antrasit cam kapaklar ve gold detaylar ile buluşturuyor. Seriye özel gold kaplama kulp tasarımıyla dikkat çeken Soho TV Ünitesi, alt ünitesinde yer alan şömine görseli ile oturma odalarına farklı bir atmosfer katıyor.

Angelic Dark Genç Odası Takımı

Country stilinin samimi güzelliği Angelic Dark Genç Odası ile buluşuyor. Modern dokunuşların süslenmesiyle elegant bir havaya bürünerek genç odalarına zarafet ve konfor getiren Angelic Dark Genç Odası, yatak başlığındaki kapitone detayları ve geniş karyolası ile her yaş aralığını kendine hayran bırakacak, yaşam alanlarına eşsiz bir atmosfer katacak.

Viente Koltuk Takımı (Yataklı)

Yalın şıklığını üstün ergonomik özellikleriyle buluşturan Viente Koltuk Takımı, ilhamını zamansız tasarımlardan alıyor. Zengin kumaş ve kırlent uygulamaları ile göz alıcı dekoratif alternatifler yaratan Viente Koltuk Takımı, yüksek ayak tasarımı ve fonksiyonel özellikleriyle modern tasarımın estetik bir örneğini sunarken konforla zenginleşen çağdaş Mobilya dekorasyon deneyimini yaşam alanlarınıza katıyor.

Proda Koltuk Takımı

Trend renkleri ile zamansız ve şık bir tasarım sunan Proda Koltuk Takımı, modern hatları ve kapitone dikiş detayları ile yaşam alanlarınıza zarafet katıyor.

Piena Köşe Takımı (Yataklı)

İlhamını zamansız tasarımlardan alan ve minimal çizgilerle karakterize edilen Mobilya Köşe Takımı, renklerin dengeli kullanımı, keten kumaşları ve zengin kırlentleri ile doğallık ve şıklığın buluşmasını evinize taşıyor. Ters makas yatak mekanizması ile evinizde aradığınız konforu fonksiyonellikle buluşturan Piena Köşe Takımı, koleksiyona uyum sağlayan ayak tasarımı ile oturma odalarınızda tarz bir bütünlük sağlıyor.

Piena Koltuk Takımı (Yataklı)

İlhamını zamansız tasarımlardan alan ve minimal çizgilerle karakterize edilen Piena Koltuk Takımı, renklerin dengeli kullanımı, Mobilya, keten kumaşları ve zengin kırlentleri ile doğallık ve şıklığın buluşmasını evinize taşıyor. 3’lü ve 2’li koltuklarında yer alan ters makas yatak mekanizması ile evinizde aradığınız konforu fonksiyonellikle buluşturan Piena Koltuk Takımı, koleksiyona uyum sağlayan ayak tasarımı ile oturma odalarınızda tarz bir bütünlük sağlıyor.

Proda Yatak Odası Takımı

Zengin malzeme kombinlerini modern çizgilerle buluşturan Proda Yatak Odası, dekorasyonda yeni nesil bir estetik anlayışını temsil ediyor, Mobilya. Trend renkleri ve modern hatlara sahip zarif gold detaylarıyla yatak odanızda şık ve modern bir atmosfer yaratıyor.

Proda Yemek Odası Takımı

Zengin malzeme kombinlerini modern çizgilerle Mobilya Proda Yemek Odası Takımı, Mobilya, dekorasyonda yeni nesil bir Mobilya anlayışını temsil ediyor. Trend renkleri ve modern hatlara sahip zarif gold detaylarıyla yemek odanızda şık ve modern bir atmosfer yaratıyor.

Proda Tv Ünitesi

Zengin malzeme kombinlerini modern çizgilerle buluşturan Proda TV Ünitesi, dekorasyonda yeni nesil bir estetik anlayışını temsil ediyor, Mobilya. Trend renkleri ve modern hatlara sahip zarif gold detaylarıyla oturma odanızda şık ve modern bir atmosfer yaratırken, seyir zevkinize canlılık katıyor.

Piena Yatak Odası Takımı

İlhamını zamansız tasarımlardan alan ve minimal çizgilerle karakterize edilen Piena Yatak Odası Takımı, yatak odalarına doğallık ve şıklığı bir arada sunuyor. Koleksiyonda kullanılan özel atlantik çam renk ve metal, yaşam alanlarına doğal ve şık bir atmosfer katarken, baklava desenli füme camlar, koleksiyonu sanatsal boyuta taşıyarak aynı zamanda modüllere zenginlik katıyor.

Piena Yemek Odası Takımı

İlhamını zamansız tasarımlardan alan ve minimal çizgilerle karakterize edilen Piena Yemek Odası Takımı, yemek odalarına doğallık ve şıklığı bir arada sunuyor. Koleksiyonda kullanılan özel atlantik çam renk ve metal, yaşam alanlarına doğal ve şık bir atmosfer katarken, baklava desenli füme camlar, koleksiyonu sanatsal boyuta taşıyarak aynı zamanda modüllere zenginlik katıyor.

Piena Tv Ünitesi

İlhamını zamansız tasarımlardan alan ve Mobilya çizgilerle karakterize edilen Piena Tv Ünitesi, Mobilya, Mobilya odalarına doğallık ve şıklığı bir arada sunuyor, seyir zevkini ikiye katlıyor, Mobilya. Koleksiyonda kullanılan özel atlantik çam renk ve metal, yaşam alanlarına doğal ve şık bir atmosfer katarken, baklava desenli Mobilya camlar, koleksiyonu sanatsal boyuta taşıyarak aynı zamanda modüllere zenginlik katıyor.

Nordic Koltuk Takımı (Yataklı)

Nordic Koltuk Takımı, Mobilya, işlevselliği ve sadeliğiyle İskandinav tarzını Kelebek tasarım kodlarıyla bütünleştirirken dengeli renk tonları ve doğal konforu ile evinize sofistike bir görünüm kazandırıyor.

Pria Koltuk Takımı

Sadelik ve konforun muhteşem uyumu olan Pria Koltuk Takımı, özel olarak tasarlanmış Hibrit (Hybrid) Yay Sistemi ile hayalinizdeki rahatlığı sunar. Hibrit Teknolojisi özelliğiyle Mobilya yaratan Pria Koltuk Takımı, benzersiz konfor anlayışının yanı sıra dayanıklılık konusunda da üstün bir performans sunarak uzun yıllar kullanım olanağı sağlıyor. Yalın çizgilerin konfor ile uyumundan doğan Pria Koltuk Takımı, farklı ayak renkleriyle zarafeti evinize taşıyacak.

Angelic Dark Yemek Odası Takımı

Yemek odanızda büyüleyici bir etki yaratan Angelic Dark Yemek Odası Takımı, country tarzın gösterişten uzak samimi havasını yansıtan natürel tonlarıyla şık ve zarafeti yeniden yorumlayarak yemek odalarınıza zarif ve eşsiz bir atmosfer katıyor.

Milagro Yatak Odası Takımı

Fark yaratan detaylarla Milagro Yatak Odası Siyahın en tarz tonu kül rengi ile metalik yüzeyin yorumu MİLAGRO, Mobilya, evinizde Kelebek’in en cool Cyberpunk Giydirme Oyunu yansıtıyor. Koleksiyonun metalik gömme kulp ve gold detaylar ile zenginleştirilmesi lüksü evinize getiriyor, Mobilya. Evinizin her ihtiyacı için eksiksiz tasarlanan Milagro Koleksiyon, modül zenginliği ile Yatak odanızın tasarımını size bırakıyor.

Welmont Koltuk Takımı(Relax-Mekanizmalı)

Modern ve klasik tarzı bir arada yansıtan Welmont Koltuk Takımı portföyümüzdeki yerini almıştır. 3’lü ve 2’li koltuğunda kullanılan sırt kaydırma mekanizması ile relax oturum alanı sağlamaktadır.

.

.

.

].

.

Gaming commission,

Medusa Home Mobilyaları ile Evler Güzelleşiyor:

  1. Official license of the online gaming industry, "white" license;
  2. Many players for whom other online casino powers are not available.
  3. Fairly low tax rates;
  4. Exemption from multiple license fees and commissions.

Organizational and legal forms of company opening.

Interest rates. license fees

.

Minimum authorized capital.

Protection of players' personal data

Other license requirements:

  • Contact number. +(60) 56 46 47

Collapse

Popular Slots